جراحی بزرگ کردن سینه

جراحی بزرگ کردن سینه

هر زنی مایل است که سینه های بزرگ و زیبا و متناسب با بدنش داشته باشد. سینه های کوچک علاوه بر اینکه باعث کاهش اعتماد به نفس زنان می شود، در برخی مواقع ظاهر نامناسبی هنگام پوشیدن لباس می دهد. عمل جراحی بزرگ کردن سینه، یکی از شایع ترین عمل های زیبایی است که اخیرا بسیار مواد استقبال زنان قرار گرفته و هر سال ده ها هزار متقاضی دارد. جراحی سینه مناسب زنانی می باشد که احساس می کنند سینه های کوچکی دارند، یا اینکه سینه هایشان نامتقارن  و غیر جذاب است. انجام این جراحی باعث بازگشت اعتماد به نفس زنان خواهد شد. استفاده از پروتز سینه یک گزینه درمانی مناسب برای این اشخاص می باشد.

جراحی بزرگ کردن سینه

پروتز سینه

پروتز سینه شکل های مختلفی دارد. بیشترین و شایع ترین شکل پروتز سینه، پروتز های گرد هستند. پروتز های گرد ظاهری بسیار زیبا و برجسته به سینه های شما می دهد. البته برخی از زنان مایل به استفاده از پروتز اشکی هستند، این پروتز کمی طبیعی تر بوده و ظاهر زیبایی به سینه می بخشد. پروتز اشکی کمی بلند تر از پروتز گرد بوده و در قسمت بالای سینه  به حالت صاف و در قسمت پایین پُر می باشد.

نحوه انجام جراحی بزرگ کردن سینه 

این عمل معمولا با بیهوشی عمومی انجام می شود و بیمار باید حداقل یک شب در بیمارستان بستری بماند. در این عمل سه نوع برش برای کاشتن پروتز سینه انجام می گیرد.

انواع برش های جراحی پروتز سینه

  • برش نوع اول

در این روش، برشی به طول تقریبا 5 سانتی متر زیر سینه ایجاد می شود، که از طریق این برش پروتز جایگذاری می شود. معمولا این روش بسیار شایع بوده، چرا که زخم عمل به هیچ وجه قابل مشاهده نخواهد بود و در زیر پستان قرار می گیرد. این زخم همیشه زیر لباس مخفی خواهد ماند.

  • برش نوع دوم

روش دوم ایجاد برش نزدیکی هاله سینه می باشد. این برش پوشیده و مخفی نمی شود. همچنین اگر زنی تصمیم به بارداری و شیردهی بگیرد، ممکن است این برش اختلالاتی در شیردهی ایجاد کند.

  • برش نوع سوم

روش سوم ایجاد برشی روی خطوط کشیده شده اطراف زیر بغل می باشد. این روش زیاد شایع نیست و کمتر مورد استقبال قرار گرفته است. زیرا با ایجاد کردن برش روی خط چین زیر بغل، گذاشتن پروتز سخت تر خواهد بود.همچنین این برش هنگام استفاده از لباس های باز کاملا قابل رویت است.

 منبع: https://tajmeeli.com

پاسخ

13 + 4 =

Call Now Button