جراحی زیبایی سینه

جراحی زیبایی سینه

بیشتر خانم ها به دلیل داشتن سینه های بزرگ و یا نامتعارف از اعتماد به نفس پایینی برخوردار بوده و در موقعیت های گوناگون ممکن است با دیگران دچار مشکل شوند. بهبود فرم و ظاهر سینه که هم شامل بزرگ کردن سینه ها و هم کوچک کردن سینه هاست می توان احساس خوبی را در فرد ایجاد کرده و اعتماد به نفس فرد را افزایش می دهد. همچنین می توان به برای بازسازی سینه بعد از انجام ماستکتومی یا همان خارج کردن بافت سینه، مورد استفاد قرار می گیرد. امروزه جراحی زیبایی سینه از جمله جراحی های زیبایی پرطرفدار بوده و تأثیر مثبت و زیادی بر ظاهر فرد می گذارد.

روش‌های جراحی زیبایی سینه

هر زمان که فرد از اندازه و فرم سینه خود رضایت کامل را نداشته باشد، می تواند با یک جراح سینه مشاوره کند. همچنین اگر به دلیل داشتن سینه های بیش از حد بزرگ و یا کوچک، افتادگی در سینه ها و یا به خاطر بیماری های خاص مانند سرطان سینه و یا سرطان پستان، یکی یا هر دو سینه خود را از دست داده باشید می توانید از یکی از روش های جراحی زیبایی سینه استفاده کرده تا زیبایی سینه خود را بازیابید.

دکتر مریم شریفی از جدید ترین روش های جراحی زیبایی سینه مطلع بوده و برای درمان و جراحی از این روش ها استفاده می کند. از جمله این روش ها

بزرگ کردن سینه ها با کاشت پروتز سینه

بزرگ کردن سینه ها با پروتز، از جمله روش های جراحی زیبایی سینه می باشد که دارای طرفدار زیادی در بین خانم هاست. در این نوع از جراحی پروتزی از جنس سالین و یا سیلیکون در سینه ها قرار داده می شود. برای انجام جراحی زیبایی سینه  گزینه های زیادی وجود دارد تا بتوان جراحی را انجام داد. با این حال اولین شرط برای انجام جراحی زیبایی سینه بررسی شرایط بیمار و نظر بیمار در خصوص اندازه و فرم سینه بعد از جراحی پروتز سینه می باشد. در جراحی پروتز سینه برش های کوچکی بر روی سینه زده می شود تا بتوان از طریق آن پروتز را وارد بافت سینه کرد.

کوچک کردن سینه‌ها

خانم هایی که دارای سینه های بزرگی هستند، اغلب دارای علائمی چون، درد در قفسه سینه، خارش و یا حساسیت پوستی می باشند. همین دلایل باعث ایجاد حس نارضایتی از اندازه و فرم سینه شان می شود. جراحی کوچک کردن سینه برای این گروه از خانم ها می تواند بسیار کمک کننده باشد. زیرا هم جنبه درمانی داشته و بسیاری از مشکلات بیمار را در خصوص داشتن سینه های بزرگ برطرف می کند و هم از لحاظ زیبایی می تواند وضعیت ظاهری بیمار را بهبود ببخشند. در جراحی زیبایی سینه برای کوچک کردن سینه،  جراح سینه قسمت نوک سینه  را برش زده و جدا می کند، سپس با برداشتن چربی و پوست اضافی سینه ها، به بازسازی بافت سینه پرداخته و موقعیت مناسبی برای سینه به وجود می آورد. با این کار ظاهری زیبا و جوان به سینه ها می بخشد.

لیفت سینه یا ماستوپکسی

لیفت سینه از جمله جراحی زیبایی سینه به شمار می رود. در این نوع از جراحی زیبایی، شل شدن و افتادگی سینه ها بر طرف می شود. مقدار افتادگی و شل شدن سینه ها در خانم ها متفاوت است زیرا دلایل متعددی دارد. ممکن است در خانمی افتادگی سینه خفیف باشد و در خانمی دیگر متوسط و یا شدید باشد. یک جراح سینه خوب می تواند بعد از ارزیابی وضعیت سینه های فرد نوع و میزان جراحی برای لیفت سینه را انتخاب کند. در جراحی لیفت سینه ابتدا هاله و نوک سینه برداشته می شود. سپس سینه با روش های مخصوص به میزان مورد نیاز کوچک شده و همچین موقعیت آن ها اصلاح می شود سپس هاله و نوک سینه سر جای خود بر می گردد.

جراحی بازسازی سینه

جراحی بازسازی سینه، همانطور که از اسمش پیداست به منظور بازسازی سینه بعد از انجام جراحی سرطان سینه  که سینه تخلیه و یا برداشته شده است، صورت می گیرد. همچنین ممکن است به دلایل دیگری خانم در ظاهر سینه خود دچار مشکل شده باشد.

جراحی بازسازی سینه به منظور کمک کردن به خانم به منظور برگرداندن حس خوب و اعتماد به نفس در خصوص ظاهر سینه ها انجام می شود. در جراحی بازسازی سینه، روش های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به شرایط فرد انتخاب می شود. می توان انجام جراحی بازسازی سینه را بلافاصله بعد از ماستکتومی یا جراحی برداشتن سینه انجام داد.

جراحی ترمیم سینه ها

پروتز سینه به منظور ایجاد ظاهری زیبا در سینه ها مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور از جمله جراحی های زیبایی سینه به شمار می رود. به همین منظور گفتن این نکته ضروری است که پروتز سینه دارای عمر طولانی نبوده و لازم است تا جراحی ترمیم سینه به منظور تعویض پروتز سینه انجام شود. همچنین ممکن است نیاز باشد تا تعویض پروتز سینه به دلیل تغییر شکل، سایز و برخی از شرایط دیگر انجام شود.

جراحی برداشتن پروتز سینه

از جمله پرکابردترین و پرطرفدارترین جراحی زیبایی سینه، جراحی بزرگ کردن سینه و یا کاشت پروتز سینه در بین خانم ها می باشد. با این حال در برخی از موارد لازم است تا این پروتز برداشته شود. برای انجام جراحی برداشتن پروتز سینه با ایجاد یک برش در جای قبلی جراحی، جراح زیبایی سینه، اقدام به خارج کردن پروتز سینه می نماید. انجام این نوع از جراحی زیبایی سینه تحت بی حسی موضعی انجام می شود. بعد از خارج کردن پروتز  سینه با توجه به شرایط سینه می توانید، جراحی لیفت سینه نیز انجام دهید.

برخی دیگر از خدمات دکتر مریم شریفی 

جراحی سینه

سرطان سینه 

جراحی سرطان پستان

جراحی سرطان سینه

تزریق بوتاکس

لیفت سینه

پروتز سینه

متخصص جراح پستان، سرطان و زیبایی

پاسخ

18 − چهارده =

Call Now Button