جراحی کوچک کردن سینه

جراحی کوچک کردن سینه

اگر سینه های بزرگ و نامتناسب دارید که سبب درد گردن، کمر درد یا سایر علائم فیزیکی می شود، ممکن است بخواهید جراحی کوچک کردن سینه انجام دهید.

اکثر زنانی که جراحی کوچک کردن سینه انجام داده اند، از نتایج آن بسیار راضی هستند. مردان نیز با شرایطی مشابه که در آن سینه های غیر طبیعی و بزرگی دارند هم ممکن است نیاز به جراحی کوچک کردن سینه داشته باشند.

از آنجایی که این جراحی بزرگ است، شما باید از مزایا، عوارض بالقوه و آنچه که در بهبودی لازم است آگاه باشید.

جراحی-کوچک-کردن-سینه

جراحی-کوچک-کردن-سینه

چگونه برای جراحی کوچک کردن سینه آماده شویم؟

شما باید در شرایط جسمانی خوبی باشید تا از سلامت خودتان اطمینان حاصل کنید، بنابراین دستورالعمل جراح سینه خود  را قبل و بعد از عمل جراحی مد نظر قرار دهید. قبل از عمل جراحی باید خانه خود را برای دوران ریکاوری آماده کنید و این موارد را در اختیار داشته باشید:

1- مقدار زیادی یخ

2-  گاز پانسمان و حول

3- تی شرت و بلوز راحت

4- پماد ویژه یا کرم هایی که توسط جراح شما برای محل های برش توصیه می شود.

همچنین در صورتی که نیاز نیست بعد از عمل در بیمارستان بستری شوید، باید کسی را همراه داشته باشید تا شما را تا منزل برساند و حداقل شب اول را کنار شما بماند.

عمل جراحی کوچک کردن پستان چگونه انجام می شود؟ 

با توجه به وضعیت فردی شما، جراحی کوچک کردن سینه می تواند در یک مرکز و به صورت سرپایی انجام شود یا ممکن است نیاز باشد تا حداقل یک شب را در بیمارستان بمانید. در هر صورت، شما تحت بیهوشی عمومی قرار خواهید گرفت، به این معنی که در طول مراحل جراحی در خواب خواهید بود.

خانم دکتر مریم شریفی، جراح سینه قادر هستند جراحی سینه و درمان سرطان سینه را با مهارت بالا انجام دهند . می توانید با راه های ارتباطی زیر با دکتر شریفی جراح زیبایی سینه در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی

شماره تماس 021-22784592

پیج اینستاگرام

جراحی کوچک کردن سینه حدود دو تا پنج ساعت طول می کشد ولی بعضی مواقع بیشتر هم زمان می برد. ابتدا جراح شما در اطراف نوک پستان شما را برش ایجاد می کند، سپس در سینه سوراخ هایی ایجاد می شود. تیم عملیاتی پوست، بافت و چربی اضافی را از سینه ها و نوک پستان خارج می کند. جراح شما ممکن است از یک سری لوله ها در جراحی استفاده کند و سپس سینه های شما را بخیه زده و آنها را در یک پانسمان مخصوص قرار بدهد. شما همچنین ممکن است نیاز به سینه بند جراحی داشته باشید.

دوران نقاحت بعد از عمل کوچک کردن سینه  

شما باید حداقل به مدت یک هفته پس از جراحی سینه به محل کار یا مدرسه نروید. برخی از افراد به دو هفته نیاز دارند، اما هر وضعیتی متفاوت است. جراح شما به منظور برداشتن پانسمان و بخیه مجددا شما را ملاقات خواهد کرد.در حالی که شما رو به بهبود هستید، حداقل به مدت یک ماه باید فعالیت بدنی را پس از جراحی متوقف کنید.

پس از عمل جراحی کوچک کردن سینه در صورت مشاهده هر یک از علائم زیر بلافاصله با جراح سینه خود تماس بگیرید:

1- اولین نشانه عفونت، از جمله قرمزی، حساسیت یا تورم غیر معمول در محل جراحی، یا تب می باشد.

2-  اگر تخلیه غیرمعمول از محل برشدارید.

3-  اگر هر یک از بخیه ها قبل از اینکه شما آنها را برداشته باشید، بیرون می آیند.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی برخی نکات در رابطه با جراحی کوچک کردن سینه پرداختیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت دکتر مریم شریفی تماس حاصل فرمایید.

سایر خدمات دکتر شریفی :

لیپوماتیک

لیفت سینه

پروتز سینه

پاسخ

نوزده − چهار =

Call Now Button