عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه

عمل لیفت سینه که تحت عنوان ماستوپکسی نیز شناخته می شود، در واقع از بین بردن چربی و پوست بیش از حد سینه و سفت کردن بافت پستان می باشد که سبب می شود سینه ها در موقعیت بالاتری قرار گیرند و ظاهر جوان تر و جذاب تری به دست آورند.

دلایل انجام عمل لیفت سینه چیست؟

  • سالخوردگی: همانطور که سن ما افزایش می یابد، پوست ما کلاژن و الاستین را که در واقع پروتئین های ساختاری برای حفظ فرم و استحکام پستان هستند، از دست می دهد. همانطور که این پروتئین ها در طول زمان کمتر می شوند، دچار شلی و افتادگی شده و توانایی خود را برای بازگشت به شکل اصلی خود از دست می دهد که این عامل سبب افتادگی سینه ها می شود.
  • از دست دادن وزن: افزایش وزن سبب افزایش حجم سلول های چربی در پستان می شود ولی پس از کاهش و از دست دادن وزن سبب می شود پستان دچار شل شدگی پوست، چین و چروک و ظاهر غیر جذاب شود.
  • بارداری: مشابه افزایش وزن، بارداری سبب افزایش حجم سینه ها می شود. فرم پستان پس از بارداری و شیردهی به ظاهر اولیه خود بازمی گردد اما با این تفاوت که پوست شل شده و پستان حالت افتادگی دارد.اگر شما علاقه مند به جراحی لیفت سینه هستید، با مطب دکتر مریم شریفی در تهران تماس بگیرید.
عمل-لیفت-سینه

عمل-لیفت-سینه

بهترین کاندیدا برای لیفت سینه چه کسانی هستند؟

بهترین کاندیدا برای جراحی لیفت سینه کسانی هستند که سینه هایی افتاده یا شل دارند. بیماران ایده آل برای این عمل باید از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشند، سیگار نکشند و انتظارات واقع بینانه ای در مورد این روش داشته باشند.

چه عوارضی می تواند با عمل لیفت سینه رخ دهد؟

همانند هر عمل جراحی، خطرات و عوارضی وجود دارد که می تواند پس از لیفت سینه ایجاد شود. اگر چه نادر هستند، عوارض شایع شامل خونریزی، عفونت و بی حس شدن می باشد. اجرا کردن دستورالعمل جراح سینه و مراقبت های بعد از لیفت سینه، خطر ابتلا به عوارض را کاهش می دهد و می تواننید اطمینان حاصل می کند که بهترین دوران نقاحت را خواهید داشت.

خانم دکتر مریم شریفی، جراح سینه قادر هستند جراحی لیفت سینه را با کمترین عوارض و دوران نقاحت انجام دهند . می توانید با راه های ارتباطی زیر با دکتر شریفی جراح زیبایی سینه در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی

شماره تماس 021-22784592

پیج اینستاگرام

دوران نقاحت جراحی لیفت سینه چقدر می باشد؟

اکثر بیماران قادر به بازگشت به محل کار در عرض یک هفته پس از عمل جراحی هستند، اما آنها باید از انجام فعالیت های شدید برای چندین هفته اجتناب کنند.  جراح سینه به شما دستورالعمل های خاصی را ارائه می کند تا مطمئن شوید که بهترین و موثرترین دوران بهبودی را خواهید داشت.

درد

در طول جراحی، داروهایی برای راحتی شما تجویز می شود.  همچنین حداقل درد و ناراحتی بعد از این عمل وجود دارد که می تواند با مصرف داروهای تجویزی کنترل شود.

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه بستگی به عوامل متعددی بستگی دارد که شامل مواردی مانند شدت افتادگی سینه و روش جراحی مورد استفاده می شود.

آیا جراحی لیفت سینه تحت پوشش بیمه درمانی قرار می گیرد؟

اکثر شرکت های بیمه درمانی هزینه لیفت سینه را نمی دهند، زیرا این روش معمولا فقط برای اهداف زیبایی و غیر پزشکی ضروری مورد استفاده قرار می گیرد.

نتیجه گیری

عمل لیفت سینه از عمل های زیبایی سینه می باشد که می تواند افتادگی سینه ها را برطرف کرده و ظاهری زیبا و سفت به آنها ببخشد. شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این عمل می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پاسخ

15 − 1 =