کاندید جراحی کوچک کردن سینه

کاندید جراحی کوچک کردن سینه

جراحی کوچک کردن سینه

جراحی زیبایی سینه به منظور کوچک کردن آن امروزه جزو پرطرفدارترین جراحی های زیبایی به شمار می رود. در جراحی زیبایی سینه به منظور کوچک کردن آن پوست و چربی های اضافی پستان ها را برداشته و جراح زیبایی سینه، با برش های مخصوص اقدام به فرم دهی و شکل دهی مجدد به سینه ها می نماید. هر جراحی نیاز به بررسی هایی دارد تا مشخص کند که آیا فرد کاندید جراحی کوچک کردن سینه است یا خیر؟ در ادامه این مقاله دکتر شریفی به توضیح هر چه بهتر در این خصوص می پردازند.

کاندید-جراحی-کوچک-کردن-سینه

کاندید جراحی کوچک کردن سینه

در وهله اول جراح زیبایی سینه، به بررسی سایقه پزشکی و اطلاعات درمانی فرد می پردازد. در این میان جراحی هایی که به سینه ارتباط دارد، بسیار مهم بوده و مورد بررسی قرار می گیرد. به طور مثال جراحی هایی که مربوط به بیماری های مرتبط به پستان و یا جراحی های زیبایی سینه مورد بررسی قرار می گیرد. در ادامه جراح سینه به وضعیت زایمان و بارداری فرد می پردازد. این نوع از جراحی در همه گروه های سنی انجام می شود. با این حال این نکته را باید در نظر داشت که در صورتی که سینه ها کاملا رشد نکرده باشند، نباید این جراحی را انجام داد.

تصمیم به بارداری

افرادی که برای جراحی کوچک کردن سینه اقدام می نمایند، در صورتی که خواهان باردار شدن هستند باید جراحی کوچک کردن سینه را به تاخیر بیاندازند. زیرا در صورتی که جراحی زیبایی سینه به منظور کوچک کردن سینه قبل از بارداری انجام شود، ممکن است تا دوباره سینه ها رشد کرده و بزرگ گردد. پس توصیه می شود تا کوچک کردن سینه ها را بعد از اتمام بارداری انجام دهید.

سیگار

در افرادی که سیگاری هستند، دوره نقاهت بعد از همه ی انواع جراحی ها، طولانی تر می شود و فرد با مشکل رو به رو می شود. زیرا سیگار کشیدن رگ های خونی را تنگ کرده و با کاهش جریان خون در محلی که جراحی انجام شده، باعث می شود تا بهبود محل زخم و بخیه های جراحی دیرتر صورت گیرد. پس توصیه می شود تا قبل از انجام جراحی زیبایی سینه، سیگار کشیدن را ترک نمایید تا از جراحی زیبایی سینه به منظور کوچک کردن آن لذت برید. همچنین می توانید به مدت دو هفته قبل از جراحی و دو هفته بعد از جراحی زیبایی سینه نیز سیگار نکشید. تا جراحی سینه خوبی را داشته باشید.

استفاده از برخی داروها

قبل از انجام جراحی به جراح زیبایی سینه خود در خصوص داروهایی که مصرف می نمایید حتما اطلاع داده و توضیح دهید. در صورتی که از دارو های ضد انعقاد خون و دارو های ضدالتهاب خون و فشار خون استفاده می نمایید در این باره با جراح خود صحبت نمایید تا جراح در این خصوص برنامه ای قبل و بعد از جراحی نیز ارائه گردد.

اضافه وزن زیاد

اکثر افرادی که دارای اضافه وزن قابل توجهی هستند، مایلند تا جراحی زیبایی سینه به منظور کاهش جحم سینه نیز انجام دهند. به این گروه از افراد توصیه می شود تا ترجیحا با انجام ورزش و گرفتن رژیم های غذایی مناسب اقدام به کاهش وزن نموده سپس جراحی نمایند. زیرا اگر بعد از جراحی سینه اقدام به کاهش وزن نمایید، فرو سینه ها افتاده شده و نیاز به جراحی زیبایی سینه مجدد دارد.

برخی دیگر از خدمات دکتر مریم شریفی 

جراحی سینه

سرطان سینه 

جراحی سرطان پستان

جراحی سرطان سینه

تزریق بوتاکس

لیفت سینه

پروتز سینه

متخصص جراح پستان، سرطان و زیبایی

​راه های ارتباطی با خانم دکتر شریفی

021-22784592

 info@dr-sharifi.com

 کانال تلگرام

 پیج اینستاگرام

پاسخ

دوازده + 1 =