لیفت و پروتز سینه

لیفت و پروتز سینه

افتادگی و ظاهر نامناسب سینه باعث کاهش اعتماد به نفس زنان می شود. برخی از بیماری ها، افزایش سن، شیردهی و یا مواردی مثل مصرف دخانیات و الکل و مواد سرشار از نیکوتین می توانند این وضعیت را تشدید نماید.  اشخاصی که از افتادگی سینه رنج می برند، مایل به افزایش سایز سینه هایشان می باشند و یا از اختلالات سینه رنج می برند یا زنانی که سینه هایشان نامتقارن است، کاندیدای مناسب لیفت سینه همراه با پروتز در یک زمان می باشند. بدیهی است که ظاهر سینه های هر زن، با سایر زنان متفاوت است. اما از لحاظ علم زیبا شناسی سینه های زیبا، سینه های گردی هستند که حجم هاله نسبتاً کوچکی داشته باشند و به سمت بالا کشیده شده باشند.

لیفت و پروتز سینه

می توان برای کاهش افتادگی و ترمیم ظاهر پستان از پروتزسینه استفاده کرد. اما هنگامی که پزشک متخصص برای درمان این عارضه از لیفت و پروتز بصورت همزمان استفاده می کند، که نتایج فوق العاده ای خواهد داشت. همچنین بیمار می تواند تفاوت قبل و بعد از عمل را به خوبی ملاحظه نماید که همین مورد باعث رضایت بیمار خواهد شد.

اقدامات قبل از انجام عمل لیفت سینه و پروتز سینه

مهم ترین نکته قبل از انجام لیفت سینه و پروتز سینه این است که ماهیت عمل باید برای بیمار بصورت کامل توضیح داده شود. پس از مشورت بیمار با پزشک متخصص، در صورتی که توضیحات پزشک با تصورات بیمار منطبق بود توصیه می شود قبل از انجام عمل اقدامات زیر انجام داده شود:

  • توصیه می شود حداقل دو هفته قبل از انجام عمل مصرف دخانیات و سیگار ترک شود. مصرف دخانیات و سیگار باعث افزایش دوران نقاهت عمل خواهد شد.
  • زنان شیرده یا باردار باید تا پایان مدت شیردهی یا بارداری صبر کنند. بدیهی است که بارداری و شیردهی باعث تغییر حالت سینه ها می شوند.
  • حداقل یک هفته قبل از عمل از مصرف قرص های رقیق کننده خون مثل آسپرین خودداری نمایید.

پس از عمل لیفت سینه و پروتز سینه

پس از انجام عمل برش های ایجاد شده زیر لباس هایتان به راحتی مخفی می شوند، لذا نگران جای زخم نباشید. بدیهی است که هر قدر افتادگی کمتر باشد، برش های کوچکتر و کمتری ایجاد می شوند. پس از عمل توصیه می شود از انجام فعالیت های سنگین خودداری نمایید. شایان ذکر است که نتیجه مطلوب عمل ممکن است پس از گذشت 6 ماه مشاهده شود، لذا توصیه می شود که در مشاهده نتیجه مورد نظر عجله نداشته باشید چرا که وجود تورم در هفته های اول کاملا طبیعی است. توصیه می شود که داروهای آنتی بیوتیک خود را بصورت مرتب میل نمایید تا از ایجاد عفونت احتمالی جلوگیری شود.

منبع: httpS://www.alkhaleej.ae/supplements

 

برخی دیگر از خدمات دکتر مریم شریفی 

جراحی سینه

سرطان سینه 

جراحی سرطان پستان

جراحی سرطان سینه

تزریق بوتاکس

لیفت سینه

پروتز سینه

​راه های ارتباطی با خانم دکتر شریفی

021-22784592

 info@dr-sharifi.com

 کانال تلگرام

 پیج اینستاگرام

متخصص جراح پستان، سرطان و زیبایی

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی
دکتر مریم شریفی

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی، بورد تخصصی جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران، فارغ التحصیل دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی بابل فارغ التحصیل مقطع تخصصی جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه تهران عضو پژوهشکده بیماریهای پستان دانشگاه علوم پزشکی تهران جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران عضو جامعه جراحان ایران در حال حاضر جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره فلوشیپی جراحی پستان عضو انجمن جراحان ایران فعال در مرکز و پژوهشکده بیماریهای پستان تهران عضو فعال پژوهشکده بیمارستان شریعتی تهران فعال در مرکز بیماریهای پستان جهاد دانشگاهی تهران گذراندن دوره های تکمیلی بیماری و جراحی های پستان

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
تماس با پزشک