بهترین جراح سرطان سینه در تهران

بهترین جراح سرطان سینه در تهران

دکتر مریم شریفی

مقدمه

سینه عضوی از بدن است که در حفظ زیبایی اندام و ظاهر زنان بسیار اهمیت دارد. این عضو به قدری برای حفظ و افزایش زیبایی زنان اهمیت دارد که امروزه انواع عمل‌های زیبایی برای داشتن سینه‌هایی خوش فرم صورت می‌گیرد. از طرفی سینه علاوه بر اینکه وظیفه مهم تولید شیر برای شیردهی به نوزاد را برعهده دارد، نقش مهمی نیز در روابط جنسی زناشویی ایفا می‌کند.

حال اگر این عضو مهم دچار نقصان و سرطان سینه شود، به دنبال آن ممکن است آرامش روانی بیمار سلب و اضطراب و استرس در آنان شدید شود.

وجود بهترین جراح سرطان سینه در کنار بیمار  علاوه بر اینکه می‌تواند بیمار را از لحاظ روحی و روانی پشتیبانی کند، دستیابی به سلامت دوباره بیمار را نیز تضمین می‌کند.

در این مقاله راهکارهایی ارائه می‌دهیم که بتوانید بهترین جراح سرطان سینه در تهران را بشناسید.و بررسی خواهیم کرد که چرا دکترمریم شریفی بهترین جراح سرطان سینه در تهران می باشد.

 

چگونه بهترین جراح سرطان سینه در تهران را بشناسیم؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانیم یک جراح خوب سینه یا پستان چه ویژگی‌‌‌هایی دارد؟ همچنین چرا باید بهترین جراح را برای جراحی سینه انتخاب کنیم؟

زمینه فعالیت جراح سینه بسیار متنوع است. به طور کلی می‌توان فعالیت جراح سینه یا پستان را در سه شاخه درمان، زیبایی و ترکیبی از این دو در نظر گرفت.  برخی از  فعالیت جراحان سینه مربوط به انجام معاینات دوره‌ای و تشخیص بیماری‌های پستان است که برای این اقدام از انواع روش‌های پاتولوژی و عکس برداری کمک می‌گیرند، بخشی دیگر از فعالیت یک جراح سینه مربوط به اقدامات درمانی مانند درمان تومور‌ها خوش خیم و بد خیم و همچنین درمان بیماری‌های شایع پستان است.

از طرفی انجام کارهای مربوط به پیشگیری بیماری‌های سینه و کاهش مشکلات پستان نیز از اقدامات مربوط به حیطه فعالیت یک جراح سینه می‌باشد. مبحث دیگر مربوط به، جراحی‌های زیبایی پستان می‌باشد که شامل کوچک یا بزرگ کردن سینه، بالاکشیدن سینه یا نوک آن یا همان لیفت پستان، اصلاح عدم تقارن پستان‌ها که در درصد کمی از خانم ها دیده می شود، می‌باشد. اصلاح فرورفتگی نوک پستان نیز از جمله اقدامات جراحی زیبایی سینه به شمار می‌رود.

فیلد دیگر جراحی پستان جراحی‌های بازسازی است، که ترکبیی از اقدامات جراحی‌ درمانی و زببایی را شامل می‌شود. افرادی که بعد از عمل تومور پستان دچار نقص زیبایی می‌شوند، می‌توانند بازسازی پستان را انجام دهند. این روش علاوه براینکه باعث می‌شود نقص عضو بیمار برطرف گردد و روحیه بیمار نیز بهتر شود و ظاهر مطلوب و طبیعی به بیمار می‌دهد.

این بازسازی‌ توسط یک متخصص سرطان سینه خوب می‌تواند تا حدی عالی انجام شود که اگر خود بیمار اقرار به انجام عمل بازسانی سینه نکند، حتی پزشکان سایر فیلدها مانند رادیولوژیست‌ها یا متخصص ریه که ممکن است شخص برای انجام معاینه به آنها مراجعه نمایند، متوجه این بازسانی نشوند.

حال که تا حدودی با فعالیت‌های جامع و متنوع یک متخصص سینه آشنا شدید می‌توانید با کنار هم گذاشتن ویژگی یک جراح خوب بهترین جراح سرطان سینه در تهران را انتخاب نمایید.

متخصص جراح سینه در تهران خانم دکتر مریم شریفی معتقد است؛ بیمارانی که متوجه می‌شوند دچار سرطان سینه شده اند، در اکثر مواقع روحیه خود را به طور کامل از دست می‌دهند و احساس می‌کنند درمانی برای این سرطان وجود ندارد. در این مرحله یک جراح سرطان سینه مجرب می‌تواند با دانش به روز و اشراف کامل خود به تکنیک‌های نوین درمان سرطان سینه به بیمار اطمینان و اعتماد خاطر دهد.

جراح سرطان سینه موفق با برخورد مناسب و صبر و تحمل خود، ضمن آگاهی دادن به بیمار و آشناکردن او  با جدیدترین راهکارهای درمان در نقش حامی بیمار ظاهر می شود. و علاوه بر اینکه با دانش علمی و تخصص بالای خود در کارش متبحر است، از ابزار‌ها و تجهیزات پیشرفته و روز دنیا نیز برای رسیدن به بالاترین کیفیت در نتیجه عمل بهره می‌برد.

افرادی که سرطان سینه در آنان تشخیص داده می‌شود برای اینکه بتوانند مراحل درمان را به بهترین نحوه طی کنند و نتیجه مطلوب و موثر را کسب نمایند لزوما باید به بهترین جراح سینه در تهران مراجعه کنند تا هم مراحل درمان برای آنان سهل شود و هم بهترین نتیجه را از درمان خود دریافت کنند.

سرطان سینه (Breast cancer)

در سرطان سینه سلول‌های سینه شروع به تکثیر غیرطبیعی می‌کنند. سرطان سینه را می‌توان به دو نوع خوش خیم و بدخیم تقسیم بندی کرد. سرطان سینه جز شایع‌ترین سرطان ها در زنان است و اگر به موقع تشخیص و درمان آن آغاز نشود، ممکن است کل بدن را درگیر کند.

 

علائم سرطان سینه

برخی از علائم اولیه که افراد هنگام مبتلا شدن به سرطان سینه با آن مواجه می‌شوند، شامل احساس بوجود آمدن یک توده سفت در سینه، تغییر رنگ بافت پوست سینه، ترشح غیرطبیعی از نوک سینه، ایجاد فرورفتگی در سینه و یا مشاهده توده در زیر بغل و … است.

جراحی سرطان سینه چیست؟

یکی از روش‌هایی که برای درمان سرطان سینه به کار برده می‌شود جراحی سینه است. جراح پس از تخلیه توده سرطانی، معمولا روش‌های تکمیلی درمان مانند شیمی درمانی، پرتودرمانی را نیز برای بیمار در نظر می‌گیرد.

انواع جراحی سرطان پستان کدامند؟

پزشک جراح سرطان پستان با توجه به اندازه، نوع پیشرفت سرطان و اولویت‌های بیمار و … روش جراحی مناسب را به بیمار پیشنهاد می‌دهد. جراحی سینه شامل، جراحی ماسکتومی (Mastectomy) برای برداشتن کل سینه، لامپکتومی (Lumpectomy) برداشتن قسمتی از بافت سینه که دچار سرطان شده، عمل بازسانی سینه و خارج کردن غدد لنفاوی درگیر است.

نتبجه گیری

دکتر مریم شریفی متخصص جراحی پستان، سرطان و زیبایی اذعان دارد اگر سرطان سینه به موقع تسخیص داده شود درمان آن راحت تر و با کمترین عوارض خواهد بود.

برای تشخیص زودهنگام افراد باید حتما معاینات دوره ای خود را توسط بهترین پزشک متخصص سینه در تهران انجام دهند. دکتر مریم شریفی بهترین روش‌ها را برای تشخیص درست و  درمان به کار می‌برد و با تکیه بر تخصص و دانش بالای خود بیمار را تا رسیدن به سلامت کامل، همراهی و حمایت می‌کند.

پاسخ

17 + 12 =

Call Now Button