لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

رژیم های غذایی چرب، فست فود ها و عدم تحرک و تغییر سبک زندگی در افراد سبب شده است تا تجمعات چربی در قسمت های مختلف بدن ایجاد شود که شایع ترین مشکلاتی است که امروزه با توجه به دلایل فوق ایجاد می شود.

برخی از این چربی ها، حتی با ورزش کردن و رژیم های غذایی کاهش و یا از بین نمی رود. همین امر سبب می شود تا افراد زیادی را دچار مشکل کرده و خواهان این باشند تا این جحم از چربی را از بین ببرند. کاهش چربی از بخش های مختلف بدن، از جمله کمر، ران و بازوها و باسن برای این گروه از افراد جزو آروز ها قرار می گیرد.

لیپوماتیک که امروزه از جدید ترین روش های از بین بردن چربی های اضافی است، بسیار پر کاربرد است. همچنین افراد زیادی به دلیل تجمع زیاد چربی، به این روش روی آورده اند. با استفاده از این روش، فرم بدن فرد بهبود پیدا می کند. این سیستم، مورد تایید، FDA می باشد. زیرا بعد از بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیده اند که این دستگاه ها امن ترین بوده و می تواند در زمان کم، حجم زیادی از چربی را از قسمت های مختلف بدن خارج می نماید. این استخراج چربی با دقت زیادی انجام می شود. برای دریافت راهنمایی و اطلاع در این خصوص می توانید با خانم دکتر مریم شریفی در ارتباط باشید.  راه های ارتباطی با دکتر شریفی جراح زیبایی 02122784592 می باشد همچنین می توانید ما را در  پیج اینستاگرام دنبال کنید.

لیپوماتیک

لیپوماتیک که امروزه از جدید ترین روش های از بین بردن چربی های اضافی است، بسیار پر کاربرد است. همچنین افراد زیادی به دلیل تجمع زیاد چربی، به این روش روی آورده اند. با استفاده از این روش، فرم بدن فرد بهبود پیدا می کند. این سیستم، مورد تایید، FDA می باشد. زیرا بعد از بررسی های انجام شده به این نتیجه رسیده اند که این دستگاه ها امن ترین بوده و می تواند در زمان کم، حجم زیادی از چربی را از قسمت های مختلف بدن خارج می نماید. این استخراج چربی با دقت زیادی انجام می شود.

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

نحوه انجام لیپوماتیک ران به چه صورت است؟

لیپوماتیک را می توان ناجی افرادی که از حجم زیاد چربی بدن خود راضی نیستند و خواهان تناسب اندامی زیبا هستند، نامید.

لیپوماتیک این گونه می باشد که جراح برشی در ناحیه ای که نیاز است ایجاد می نماید، سپس با کمک دستگاه تونل هایی را ایجاد می کند تا دستگاه کانولا بتواند به موضع چربی که باید برداشته شود، برسد. تمامی این موارد با بی هوش کردن فرد انجام می شود تا فرد هیچ دردی را متوجه نشود. کانولا را به داخل برش ها وارد می کنند و با ایجاد ارتعاش، چربی های اضافی شکسته می شود و با ساکشن خارج می شود.

از لیپوماتیک برای چه قسمت های بدن می توان استفاده نمود؟

از لیپوماتیک برای ران ها، بازو ها، شکم، پهلو ها و باسن می توان استفاده نمود. که شرایط برداشتن چربی ها و برش های مورد نیاز در این مناطق با توجه به میزان چربی می باشد.

عوارض لیپوماتیک ران چیست؟

لیپوماتیک معایبی مانند آسیب های عصبی، وریدی و برداشتن بافت عضلانی همراه نیست. لیپوماتیک سبب می شود تا پوستی صاف ایجاد شود و کبودی نیز بر روی پوست نباشد. همچنین دیگر چربی های اضافی را از همه مناطق برداشته شود.

مزایای دیگر استفاده از لیپوماتیک این است که در پوست سلول های کلاژن سازی، تحریک شده و این سبب می شود تا پوست جوان تر شده و جوانسازی پوست نیز در این ناحیه اتفاق بیوفتد. این جوانسازی پوست سبب می شود تا پوست بعد از لیپوماتیک جمع شده و فرم بهتری بگیرد همچنین صاف باشد و این تاثیر لیپوماتیک را صد چندان می کند.

همچنین دیگر مزایای لیپوماتیک

  • کبودی و تورم بسیار کم
  • درد کمتر
  • ایمن، بدون خطر، آسان
  • بهبود کشش پوست
  • زمان کوتاه تر نسبت به مابقی روش ها
  • ارزان تر
  • اثر بخشی بالا

نتیجه لیپوماتیک چگونه است؟

افراد زیادی بعد از انجام این جراحی، از فرم بدن خود راضی هستند. همچنین بیماران در زمان کم به نتیجه ای قابل قبول خواهند رسید. بعد از این جراح میزان خونریزی، هماتوم،  تورم و درد کمتری نیز احساس می شود.

دوره نقاهت بعد از لیپوماتیک چقدر است؟

بعد از لیپوماتیک دوره نقاهت نسبت به مابیق روش های لاغری موضعی کمتر است و فرد زماتن کمتری را به استراحت احتیاج دارد.

چه افرادی می توانند لیپوماتیک ران انجام دهند؟

بیشترین افرادی که به دکتر شریفی به منظور انجام لیپوماتیک مراجعه می کنند، خانم هستند ولی آقایان نیز می توانند این اقدام را انجام دهند.

بهترین سن انجام لیپوماتیک چه سنی است؟

انجام لیپوماتیک ران هیچ محدودیت سنی ندارد. ولی بهتر است که فرد سن بلوغ را گذرانده باشد تا بتواند به نتیجه ای مطلوب برسد. بعد از رسیدن به این سن می تواند لیپوماتیک، مخصوصا لیپوماتیک ران را انجام دهد.

به گفته دکتر مریم شریفی، افراد فقط باید این نکته را بدانند که انتخاب پزشک خوب برای انجام لیپوماتیک می توان در ایجاد نتیجه ای خوب نیز اثر گذار باشد.

مقالات مرتبط

لیپوماتیک

​راه های ارتباطی با خانم دکتر شریفی

021-22784592

 info@dr-sharifi.com

 کانال تلگرام

 پیج اینستاگرام

متخصص جراح پستان، سرطان و زیبایی

پاسخ

سه + 11 =

Call Now Button