لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک Lipomatic یکی از روش های لاغری است، که با استفاده از امواج اینفراسونیک و نوسان های ثابت، سلول های چربی را از محل اتصال این چربی ها جدا کرده و این امر باعث می شود تا سلول های چربی تخریب شود. سلول های بافت چربی که لیپوماتیک شکسته شده اند، با ساکشن خارج می شود. این چربی ها با دلیل آن که بیشترین میزان بافت چربی سالم را دارد بعد از خارج کردن چربی و می توان بعد از گذراندن از صافی های مخصوص، چربی ها را جدا کرده و به عنوان فیلر برای حجم دهی سایر اعضای بدن مانند گونه، صورت و باسن و هر قسمت از اعضای بدن که نیاز به تزریق چربی دارند می توان استفاده کرد.
قابل توجه این است که این چربی ها به دلیل آن که از بدن خود فرد است دارای ماندگاری بیشتری است.

لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک

1- مزایای لیپوماتیک LIPOMATIC نسبت به سایر روشها در این است که به دلیل برداشتن و کشیدن یک نواخت چربی از زیر پوست، نسبت به مابقی روش های لاغری مانند لیپوساکشن، با لمس کردن پوست یکپارچگی برداشتن چربی ها به وضوح قابل مشاهده است.
2- به مدت دو هفته برای رسیدن به نتیجه مطلوب، گن مخصوص را ببندید. این مدت نسبت به لیپوساکشن که 6 ماه می باشد و لیپولیزر که 2 تا 4 ماه می باشد، خیلی کوتاهتر است. همچنین می توانید بین 30 تا 40 روز برای بهتر جمع شدن و رسیدن به نتیجه مطلوب توصیه می شود.
3- در روش لیپوماتیک به دلیل آن که به لایه های پوستی صدمه وارد نمی شود، پوست به راحتی جمع می شود.
4- در روش لیپوماتیک به دلیل آن که جزو جراحی های سرپایی می باشد، نیازی به انجام بیهوشی نبوده و با بی حسی موضعی می توان این جراحی را انجام داد. ولی در روش های دیگر فرد باید بیهوش شود.
5- تورم و بیرون ریختن ترشحات از جای زخم لیپوماتیک نسبت به روش های دیگر بسیار کمتر است.
6- بروز عفونت در روش لیپوماتیک بسیار کم می باشد.
7- روش لاغری با لیپوماتیک نیازی به بستری شدن ندارد و بعد از انجام لیپوماتیک فرد می تواند به فعالیت های روزانه خود بپردازد.
8- در برخی از افراد بعد از انجام لیپوماتیک به دلیل افتادگی و شل شدن پوست، نیاز است تا با برش های محدود در دور ناف و برگرداندن ناف به جای خود، نتایج بهتری از لیپوماتیک را تجربه کرد.

برخی دیگر از خدمات دکتر مریم شریفی 

جراحی سینه

سرطان سینه 

جراحی سرطان پستان

جراحی سرطان سینه

تزریق بوتاکس

لیفت سینه

پروتز سینه

​راه های ارتباطی با خانم دکتر شریفی

021-22784592

 info@dr-sharifi.com

 کانال تلگرام

 پیج اینستاگرام

متخصص جراح پستان، سرطان و زیبایی

2 thoughts on “لیپوماتیک

 1. لیلا صادقیان - مهر 8, 1399 در 1:32 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  هزینه لیپوماتیک برای شکم و ران چقدر است
  آیا برآورد هزینه به مقدار چربی بستگی دارد؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • drsharifi - مهر 15, 1399 در 2:50 ب.ظ

   سلام
   با توجه به اینکه هزینه به عوامل مختلفی بستگی دارد لذا قبل از معاینه و بررسی های لازم نمی توان به صورت دقیق مشخص نمود. برای آگاهی از این روش زیبایی به صفحه ی لیپوماتیک
   مراجعه نمایید.

   پاسخ

پاسخ

چهار × 4 =

Call Now Button