بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

عمل لیپوماتیک چیست؟

عمل لیپوماتیک توعی عمل زیبایی برای رسیدن به اندام ایده آل در کمترین زمان ممکن است. این جراحی به صورت سرپایی انجام شده و پس از آن نیازی به بستری شدن نیست. پس از لیپوماتیک شما از شر چربی های اضافی بدنتان خلاص می شوید و سلولیت هم از بین می رود. برخی اففراد تصور می کنند این عمل خطرناک است یا می تواند بازگشت پذیر باشد. اما جالب است بدانید نه تنها خطری ندارد بلکه با حذف سلولیت و چربی های اضافی، موجب تقویت بدن نیز می شود. تنها لازم است به بهترین جراح لیپوماتیک در تهران مراجعه کنید و با خیالی آسوده خود را به دستان توانمند وی بسپارید. بهترین روش برای از بردن چربی های دور شکم رژیم است همان طور که می دانید هیچ چیزی جای رژیم غذایی را نمی گیرد اما اگر فردی نمی تواند رژیم بگیرد و نتوانست از رژیم گرفتن نتیجه ای بگیرد می تواند عمل لیپوماتیک انجام دهد.  طی عمل لیپوماتیک، چربی های اضافه بدون هیچ گونه درد و خونریزی از بدن خارج می شوند، و به اندام ایده آل خود خواهید رسید. دوره ریکاوری آن هم بین 3 تا 7 روز است.

آیا بعد از لیپوماتیک پوست دچار افتادگی می شود ؟

اگر پوست سطح جایی که ما انجام می دهیم یعنی سطح شکم یا سطح ران و بازو اگر قبل از عمل دچار افتادگی باشد طبیعتاً این میزان افتادگی به هیچ وجه جمع نخواهد شد بنابراین نیاز به لیفت پوست خواهد داشت ولی اگر قبل از عمل به عنوان مثال سطح شکم، پوست افتاده ای نداشته باشد طبیعتاً وقتی ما چربی رو خارج می کنیم خود لیپوماتیک و انواع اولتراسوند باعث تحریک فیبر های کلاژن و سلول های فیبروبلاست می شود سلول های موجود در پوست بنابراین یک سفت شدگی در پوست ایجاد می شود که باعث جمع شدن پوست خواهد شد ولی در غیر این صورت و در صورتی که افتادگی زیاد باشد طبیعتاً نیاز به لیفت پوست خواهد داشت.

لیپوماتیک
لیپوماتیک

آیا قسمت های مختلف بدن رو می توان چربی خارج کرد ؟

بعضی از قسمت های بدن چربی قابل خارج کردن هست اما نتیجه ی مناسب حاصل نخواهد شد پس به صلاح است که انجام نشود به عنوان مثال داخل ران یکی از آن قسمت ها است .بافت های نگهدارنده در قسمت ران شل هستند و جنس پوست ظریف است بنابراین هر میزان چربی که خارج شود سطح داخلی پوست در داخل ران کمی پستی بلندی ایجاد می کند و یک افتادگی پوست و سلولیت خفیف ایجاد می شود پس به صلاح نیست خارج  کردن چربی از داخل ران انجام شود اما در نهایت  به پوست بیمار بستگی دارد و این هنر یک جراح است که به خوبی بتواند لیپوماتیک ران را انجام دهد.  یکی دیگر از قسمت ها داخل بازو است در داخل بازو سطح پوست و بافت های آن درست شبیه به داخل ران است هر میزان چربی که از آن قسمت خارج کنیم سطح پوست افتادگی و موج دار می شود و یک افتادگی خفیف پوست در داخل بازو ایجاد خواهد شد.

خانم دکتر مریم شریفی، جراح سینه و جراح سرطان پستان قادر هستند درمان سرطان سینه را با مهارت بالا انجام دهند . می توانید با راه های ارتباطی زیر با دکتر شریفی جراح سینه در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی

شماره تماس 021-22784592

پیج اینستاگرام

مزایای لیپوماتیک

برخی از مزایای جراحی لیپوماتیک عبارتند از:

– چربی در زیر پوست به صورت یکنواخت جمع شده و برخلاف سایر روش ها و دستگاه های کشش، چربی در زیر پوست از بین نمی رود.

– میزان درد، تورم و خونریزی پس از عمل بسیار ناچیز است. احتمال بروز عفونت بسیار کم است البته باید دستور العمل های پزشکتان را رعایت کنید.

– در این روش از بیهوشی عمومی استفاده نمی شود بنابراین عوارض بیهوشی را به دنبال نخواهد داشت. در لیپوماتیک از بیحسی موضعی استفاده می شود.

– عمل سرپایی است و لازم نیست پس از عمل در بیمارستان بستری شوید.

– زمان کمی لازم است تا لباس های شکل دهنده بدن را بپوشید و معمولا تا 2 هفته است.

– جمع کردن پوست و شکل دادن به آن بسیار بهتر از جراحی های دیگر است.

– آسیب جسمانی در این جراحی کم است بنابراین راحت تر از جراحی های دیگر است.

عوارض لیپوماتیک

اگر لیپوماتیک توسط جراح ماهر انجام گیری عاری از هر گونه خطرات جدی است اما به طور حتم شامل تعدادی عارضه جزئی و بی خطر خواهد بود. مثلا بعد از جراحی لیپوماتیک بروز کبودی، تورم، قرمزی و خونریزی مختصر طبیعی است و معمولا بین 2 تا 4 روز از بین می رود.

دکتر خوب برای لیپوماتیک

اگر از چاقی و اضافه وزنتان رنج می برید و اعتماد به نفس شما کم شده است، لیپوماتیک برای شما گزینه بسیار خوبی محسوب می شود بنابراین ابتدا لازم است به دنبال یک دکتر خوب برای لیپوماتیک باشید. دکتر مریم شریفی دارای بورد تخصصی جراحی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و در زمینه جراحی لیپوماتیک دارای تجربه های موفق بسیاری هستند.  از طریق شماره های ذکر شده در سایت می توانید مشاوره های لازم را دریافت نمایید .

هزینه لیپوماتیک

برای بسیاری از افراد هزینه لیپوماتیک اهمیت بسیاری دارد و در این رابطه از دکتر مریم شریفی سوالات متعدد بسیاری پرسیده می شود. در این رابطه هزینه عمل بستگی به ناحیه تحت عمل و تعداد جلسات مورد نیاز دارد که پس از جلسه مشاوره به طور دقیق به بیمار گفته خواهد شد. بنابراین شما عزیزان برای مشاوره قبل از عمل می توانید به مطب دکتر مریم شریفی جراح سینه و لیپوماتیک در تهران مراجعه کنید.

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی
دکتر مریم شریفی

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی، بورد تخصصی جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران، فارغ التحصیل دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی بابل فارغ التحصیل مقطع تخصصی جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه تهران عضو پژوهشکده بیماریهای پستان دانشگاه علوم پزشکی تهران جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران عضو جامعه جراحان ایران در حال حاضر جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره فلوشیپی جراحی پستان عضو انجمن جراحان ایران فعال در مرکز و پژوهشکده بیماریهای پستان تهران عضو فعال پژوهشکده بیمارستان شریعتی تهران فعال در مرکز بیماریهای پستان جهاد دانشگاهی تهران گذراندن دوره های تکمیلی بیماری و جراحی های پستان

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه