سفت کردن سینه

سفت کردن سینه

چگونه سینه هایی سفت داشته باشم؟ آیا از شل بودن و افتادگی سینه های خود ناراحت هستید؟ آیا افتادگی سینه های شما موجب عدم تناسب اندام شما شده است؟ بسیاری از خانم ها در یک بازه ی زمانی متوجه می شوند سینه های آن ها شل و افتاده شده است. این مسئله موجب عدم تناسب و نا زیبایی، اندام خانم ها می شود. در چنین شرایطی خانم ها به دنبال راهی برای سفت کردن سینه های خود هستند. یک پزشک متخصص سینه می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

سفت کردن سینه به چه کسانی کمک می کند؟

سفت کردن سینه درمانی برای کسانی است که سینه هایی شل و افتاده دارند. سینه های شل و پاندولی سبب می شوند اندام یک خانم نامتناسب به نظر برسد. بسیاری از خانم ها که از افتادگی سینه های خود شکایت دارند و ناراضی می باشند، اذعان دارند سینه های شل و افتاده موجب می شوند آن ها نتوانند لباس های آزاد و راحت بپوشند. همچنین به گفته ی یک جراح سینه خوب، گاهی مشاهده می کنیم تعدادی از خانم ها به دلیل افتادگی سینه هایشان، از رابطه ی زناشویی خود رضایت چندانی ندارند. بنابراین می توانیم بگوییم جراحی سفت کردن سینه می تواند به این دسته از بانوان کمک شایانی باشد.

علت افتادگی سینه چیست؟

افتادگی و شل بودن سینه ها می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بی افتد. در این جا لازم است ذکر کنیم در مواردی شل بودن و افتادگی سینه ها بدون دلیل و ذاتی است. فیزیک بدنی تعدادی از خانم ها به گونه ای است که گوشت بدن آن ها حتی در جوانی شل و افتاده است. در بسیاری از موارد نیز افتادگی سینه ها به دلایلی می تواند اتفاق بی افتد که مهم ترین آن ها به شرح زیر می باشند:

  • کاهش خاصیت کشسانی پوست: هنگامی که سن رو به میانسالی می رود بعد از گذشت مقطعی، بسیاری از خانم ها ممکن است متوجه شوند پوست آن دیگر آن خاصیت کشسانی گذشته را ندارد و دچار افتادگی یا شلی شده است. این مورد یکی از دلایلی است که می تواند موجب شل شدن سینه ها و افتادگی آن ها بشود.
  • پیری پوست: یکی دیگر از دلایلی که موجب افتادگی سینه ها می شود، پیری پوست است. با افزایش سن، پوست نیز دچار پیری می شود و در چنین شرایطی سینه ها شل و افتاده می شوند.
  • کاهش وزن: کاهش وزن یکی دیگر از دلایلی است که موجب افتادگی سینه ها می شود. با افزایش وزن پوست به دلیل خاصیت کشسانی که دارد، کش می آید تا با وزن جدید مطابقت داشته باشد. هنگامی که یک خانم لاغر می شود پوست کش آمده باقی می ماند و موجب می شود سینه ها شل و افتاده شوند.
  • بارداری و تغذیه نوزاد از پستان مادر: هنگامی که یک خانم باردار می شود سینه های او به دلیل آن که از شیر پر می شوند، نسبت به گذشته بزرگ تر می شوند. بعد از تغذیه نوزاد از پستان مادر و پایان دوران شیردهی، سینه ها به تدریج دچار شلی و افتادگی می شوند.
بیشتر بخوانید
مراقبت های بعد از لیفت سینه

درمان افتادگی سینه ها چیست؟

همان طور که شرح دادیم خانم های زیادی از فرم سینه های خود ناراضی هستند. اما راه حل و درمان افتادگی سینه ها چیست؟ چگونه می توان سفت کردن سینه ها را انجام داد؟ به گفته ی یک جراح سینه ماهر، مناسب ترین راه حل برای سفت کردن سینه ها انجام لیفت سینه می باشد. جراحی لیفت سینه یک نوع عمل زیبایی سینه یا پستان می باشد که به شما کمک می کند سینه هایی خوش فرم و سفت داشته باشید. در واقع می توانیم بگوییم جراحی لیفت سینه موجب می شود تا شادابی و سفتی به سینه های شما بازگردد. همان طور که شرح دادیم فرم سینه ها در انتخاب لباس مناسب و همچنین رابطه ی زناشویی و جنسی نقش تاثیر گذاری دارد. سینه ای سفت و خوش فرم موجب می شود تا شما به راحتی بتوانید لباس زیر و یا دیگر لباس های خود را انتخاب کرده و بپوشید و همچنین موجب بالا رفتن اعتماد به نفس و زیبایی هر چه تمام تر اندام شما می شود. شایان ذکر است، سینه ای سفت و خوش فرم موجب کیفیت و بهبود هر چه بیشتر روابط جنسی نیز می شود.

خانم دکتر مریم شریفی، جراح سینه و جراح سرطان پستان قادر هستند درمان سرطان سینه را با مهارت بالا انجام دهند . می توانید با راه های ارتباطی زیر با دکتر شریفی جراح سینه در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی

شماره تماس 021-22784592

پیج اینستاگرام

سفت کردن سینه چگونه است؟

جراحی لیفت سینه یا همان سفت کردن سینه به این صورت است که، یک جراح سینه ی خوب، پوست های شل و افتاده و اضافی را از روی سینه های شما برمی دارد، سپس بافت و فرم سینه را به شکل مطلوب و دلخواه در آورده و بعد از آن نوک و هاله ی سینه را بالا می برد. به این ترتیب سینه های شما سفت و خوش فرم می شوند. همچنین در هنگام انجام جراحی لیفت سینه، اگر هاله ی سینه، بزرگ و یا ترک خورده باشد، یک جراح سینه ی خوب می تواند آن را کوچک و موزون جراحی کند تا سینه ی شما طبیعی تر، شاداب تر و جوان تر به نظر برسد. جراحی لیفت سینه دارای انواع مختلفی است که این انواع به شرح زیر می باشند:

  • جراحی لیفت هلالی سینه: جراحی لیفت هلالی سینه برای کسانی است که سینه ی آن ها دچار افتادگی و شلی اندکی می باشد. در این صورت پزشک متخصص جراحی سینه، هاله ی سینه را اندکی برش می دهد و بالا می کشد.
  • جراحی لیفت عمودی سینه: جراحی لیفت عمودی سینه ها به این صورت است که جراح سینه علاوه بر آن که پوست های اضافی را به طور کامل بر می دارد، بافت سینه را نیز به طور کامل جراحی می کند تا عمل سفت کردن سینه ها به زیبایی هر چه تمام تر انجام شود. لازم است بدانید لیفت عمودی سینه ها متداول ترین نوع جراحی برای سفت کردن سینه ها می باشد.
  • جراحی لیفت معکوس سینه: جراحی لیفت معکوس سینه برای بانوانی پیشنهاد می شود که سینه های آن ها بسیار شل و دچار افتادگی شدید می باشند. در چنین حالتی جراح به طور گسترده سینه ها را جراحی می کند و آن ها را تغییر شکل می دهد. عمل سفت کردن سینه ها در این نوع جراحی نیز به طور کامل به شیوه ی دلخواه انجام می شود.
بیشتر بخوانید
هزینه عمل لیفت سینه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4.5]
دکتر مریم شریفی

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی، بورد تخصصی جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران، فارغ التحصیل دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی بابل فارغ التحصیل مقطع تخصصی جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه تهران عضو پژوهشکده بیماریهای پستان دانشگاه علوم پزشکی تهران جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران عضو جامعه جراحان ایران در حال حاضر جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره فلوشیپی جراحی پستان عضو انجمن جراحان ایران فعال در مرکز و پژوهشکده بیماریهای پستان تهران عضو فعال پژوهشکده بیمارستان شریعتی تهران فعال در مرکز بیماریهای پستان جهاد دانشگاهی تهران گذراندن دوره های تکمیلی بیماری و جراحی های پستان

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
تماس با پزشک