هزینه لیفت سینه در سال 1401

عمل لیفت سینه یک عمل جراحی است که سینه ها را بالا برده و به آن ظاهر زیبایی می بخشد. این روش برای بهبود ظاهر و اندازه سینه های شما مطابق سلیقه شما بسیار مناسب است. در طول عمل لیفت سینه، دکتر مریم شریفی می توانند سینه های شما را کوچکتر کرده و ظاهر زیبایی را در سینه ها ایجاد کند .

لیفت-سینه
لیفت-سینه

چرا شما نیاز به عمل لیفت سینه دارید؟

ممکن است به انجام لیفت سینه یا ماستوپکسی علاقه مند شوید اگر سینه های شما سفت نباشد، باعث میشود در لباس هایی که می پوشید خوب به نظر نیایید. این اتفاق معمولا با افزایش سن، وزن، و یا بعد از حاملگی و شیر دادن  رخ می دهد.   بالا بردن و لیفت پستان کمک می کند تا سینه ها ظاهری جوان تر و زیباتر به دست آورند به طوری که با نگاه به آنها احساس بهتری به دست آورید.

تفاوت بین لیفت سینه و کوچک کردن سینه چیست؟

عمل لیفت سینه اغلب پوست اضافی روی سینه را از بین می برد و ظاهر پستان را به شکلی تغییر می دهد که جوان تر و ظریف تر به نظر آید. اما در جراحی کوچک کردن سینه بخشی از بافت سینه برداشته می شود به طوری که بافت پستان تغییر شکل می دهد و نوک پستان بریده و کوچکتر می شود تا پستان کوچکتر و زیباتر شود.

در روز عمل جراحی لیفت سینه چه انتظاراتی می توانید داشته باشید؟ 

در روز جراحی لیفت سینه ، جراح سینه شما را ملاقات خواهد کرد تا قبل از عمل به هر گونه دغدغه و پرسشی که دارید پاسخ دهد. سپس معاینات قبل از جراحی را برای اطمینان یافتن از سلامت شما انجام خواهد داد تا مطمئن شود که این عمل برای شما مناسب خواهد بود. سپس شما با متخصص بیهوشی و تیم او، و همچنین سایر اعضای تیم عمل جراحی سینه ملاقات خواهید کرد.

پس از عمل لیفت سینه دوران ریکاوری و بهبود شما چگونه خواهد بود؟

 پس از لیفت سینه، سینه های شما در یک پانسمان ویژه پس از جراحی قرار می گیرند. یک پانسمان سبک برای پوشش برش ها بر روی آنها قرار داده می شود. تورم معمولا پس از جراحی طبیعی است. شما ممکن است 24 ساعت بعد از عمل دوش بگیرید. پس از عمل لیفت سینه داروهایی برای بیماران تجویز می شوند تا درد آنها کاهش یابد و زودتر بهبود یابند. اکثر بیماران 1 تا 2 هفته پس از عمل می توانند به محل کار خود بازگردند. بیشترین تورم در طول یک یا دو هفته اول شروع می شود و معمولا 4 تا 6 هفته بعد رفع می شود. توصیه می شود که در طول روند بهبودی از فعالیت شدید و یا بلند کردن سنگین به مدت 4 تا 6 هفته خودداری کنید.

هزینه عمل لیفت سینه

هزینه عمل لیفت سینه پس از معاینه توسط جراح سینه مشخص می گردد. شما عزیزان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. هزینه عمل لیفت سینه به عوامل مختلفی بستگی دارد اینکه جراحی در بیمارستان انجام شود و یا در کلینیک در هزینه بسیار تاثیر می گذارد، هزینه عمل لیفت سینه در بیمارستان نسبت به کلینیک بیشتر است .

 

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی
دکتر مریم شریفی

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی، بورد تخصصی جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران، فارغ التحصیل دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی بابل فارغ التحصیل مقطع تخصصی جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه تهران عضو پژوهشکده بیماریهای پستان دانشگاه علوم پزشکی تهران جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران عضو جامعه جراحان ایران در حال حاضر جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره فلوشیپی جراحی پستان عضو انجمن جراحان ایران فعال در مرکز و پژوهشکده بیماریهای پستان تهران عضو فعال پژوهشکده بیمارستان شریعتی تهران فعال در مرکز بیماریهای پستان جهاد دانشگاهی تهران گذراندن دوره های تکمیلی بیماری و جراحی های پستان

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه