بهترین جراح زیبایی سینه

 

 جراح سینه خوب چه ویژگی هایی دارد؟ جراح سینه خوب چه خدماتی به بیماران ارائه می دهد؟

تکنیک های جراحی سینه

یکی از مهم ترین اعضای بدن بانوان سینه ی آنان است. سینه یا پستان عضوی است که در نیمه ی بالایی بدن قرار گرفته و وظایف مهمی را به عهده دارد. لازم است بدانید یکی از سرطان های رایج در میان بانوان سرطان پستان یا سینه می باشد که الزامی است این سرطان توسط یک جراح مجرب درمان شود. همچنین جراحی های زیبایی سینه نیز از جمله جراحی های ترند روز می باشند. همان طور که گفتیم برای درمان بیماری های سینه یا پستان و همچنین انجام عمل های زیبایی سینه الزامی است به یک فلوشیپ خوب سینه مراجعه  شود.

جراح سینه خوب  چه ویژگی هایی دارد؟

یک جراح سینه خوب باید علم خود را همیشه به روز کند. علم پزشکی علمی است که روزانه روش های درمانی نوینی در آن ارائه می شود. بنابراین یک جراح سینه خوب باید بتواند با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته و همچنین با استفاده از روش های نوین نسبت به درمان بیماری های سینه و انجام جراحی هایی زیبایی سینه اقدام کند. یک جراح سینه خوب باید با حوصله و دقیق باشد و بتواند معاینه ی بیماران را با مهارت کامل انجام دهد.

برای مشاهده نمونه کارهای جراحی زیبایی سینه ( لیفت سینه – پروتز سینه – ماموپلاستی ) میتوانید به اینستاگرام دکتر مریم شریفی مراجعه نمایید 

چه خدماتی توسط جراح سینه ارائه می شود ؟

جراح سینه کلیه خدمات درمان بیماری های سینه و پستان و کلیه خدمات جراحی زیبایی سینه را ارائه می دهد. برخی از خدمات جراح سینه  به شرح زیر می باشد:

  • درمان سرطان سینه: برای درمان سرطان پستان باید سریع اقدام شود. زیرا تا سرطان در حالت خوش خیم است و به قسمت های دیگر بدن وارد نشده و تحت تأثیر قرار نگرفته اند، می توان رشد سلول های را متوقف کرد. در صورتی که این سرطان پیش رفت کند و قسمت های دیگر بدن را تحت شعاع قرار دهد، به این نوع از  مرحله رشد سرطان متاستاز می گویند.
  • جراحی زیبایی سینه: هر زمان که فرد از اندازه و فرم سینه خود رضایت کامل را نداشته باشد، می تواند با یک جراح سینه مشاوره کند. همچنین اگر به دلیل داشتن سینه های بیش از حد بزرگ و یا کوچک، افتادگی در سینه ها و یا به خاطر بیماری های خاص مانند سرطان سینه و یا سرطان پستان، یکی یا هر دو سینه خود را از دست داده باشید می توانید از یکی از روش های جراحی زیبایی سینه استفاده کرده تا زیبایی سینه خود را بازیابید.
  • جراحی کوچک کردن سینه: جراحی کوچک کردن سینه حدود دو تا پنج ساعت طول می کشد ولی بعضی مواقع بیشتر هم زمان می برد. ابتدا جراح شما در اطراف نوک پستان شما را برش ایجاد می کند، سپس در سینه سوراخ هایی ایجاد می شود. تیم عملیاتی پوست، بافت و چربی اضافی را از سینه ها و نوک پستان خارج می کند. جراح شما ممکن است از یک سری لوله ها در جراحی استفاده کند و سپس سینه های شما را بخیه زده و آنها را در یک پانسمان مخصوص قرار بدهد. شما همچنین ممکن است نیاز به سینه بند جراحی داشته باشید.
  • جراحی پروتز سینه: پروتز سینه راهی سریع برای پر کردن فضای داخل سینه و همچنین فرم دهی به سینه است. همچنین انجام جراحی پروتز سینه، سبب می شود تا در زمان پوشیدن لباس های خاص و مهمانی تناسب اندامی زیبا داشته باشید. انجام جراحی پروتز سینه همچنین در افرادی که به دلیل ابتلا به سرطان سینه و درمان سرطان سینه برداشته شده و یا به دلیل بروز صدمه و یا بیماری خاص، یکی و یا هر دو سینه خود را از دست داده اند، می تواند کمک کننده باشد.
  • جراحی لیفت سینه: لیفت سینه علاوه بر رفع افتادگی سینه برای شکل دادن سینه یا تغیر حالت پستان و دیگر موارد به کار می رود. اگر علاوه بر افتادگی، کاهش حجم سینه وجود داشته باشد، باید لیفت همراه با پروتز انجام شود. در صورتی که تنها شل شن و افتادگی سینه است، جراحی لیفت سینه می تواند کافی و رضایت بخش باشد.

خانم دکتر مریم شریفی، جراح سینه و جراح سرطان پستان قادر هستند درمان سرطان سینه را با مهارت بالا انجام دهند . می توانید با راه های ارتباطی زیر با دکتر شریفی جراح سینه در ارتباط باشید.

راه های ارتباطی

شماره تماس 021-22784592

پیج اینستاگرام

 

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی
دکتر مریم شریفی

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی، بورد تخصصی جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران، فارغ التحصیل دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی بابل فارغ التحصیل مقطع تخصصی جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه تهران عضو پژوهشکده بیماریهای پستان دانشگاه علوم پزشکی تهران جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران عضو جامعه جراحان ایران در حال حاضر جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره فلوشیپی جراحی پستان عضو انجمن جراحان ایران فعال در مرکز و پژوهشکده بیماریهای پستان تهران عضو فعال پژوهشکده بیمارستان شریعتی تهران فعال در مرکز بیماریهای پستان جهاد دانشگاهی تهران گذراندن دوره های تکمیلی بیماری و جراحی های پستان

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه