راهنمای انتخاب بهترین جراح پروتز سینه

سلامت جسمی یکی از نعمت های بزرگ خداست که حفاظت از آن برای همه افرادی که ارش آن را درک کرده باشند اهمیت دارد. جراحی های زیبای از جراحی هایی هستند که در شکل ظاهر بدن تغییراتی ایجاد میکنند. همه افراد تمایل دارند تا این جراحی ها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. از این رو انتخاب بهترین جراح اهمیت دارد. در این مطلب به ویژگی ها و چگونگی یافتن بهترین جراح پروتز سینه می پردازیم. جراحی پروتز سینه می تواند مشکلات مختلفی را از بیماران حل کند. آیا می دانید بسیاری از زنن به علت شکل نامناسب ، کوچکی یا بزرگی بیش از اندازه سینه هایشان اعتماد به نفس کافی ندارند. این عدم اعتماد به نفس سبب سر خوردگی و حضور کمتر در جمع شده و مشکلات بیشتری برای این افراد ایجاد می کند در حالی که با انجام جراحی ساده ای می توان آن را برطرف نمود.

بهترین جراح برای انجام جراحی با مهارت و توانایی خود در انجام هر چه بهتر جراحی ها می تواند عوارض عمل را کاهش داده و خطاهای ناشی از عدم مهارت کافی را به صفر برساند. نمونه کار ها و سابقه جراحی های یک پزشک می تواند بیانگر میزان مهارت ایشان در جراحی باشد. به علاوه هر چه جراحی انتخاب شده عمل های بیشتری انجام داده باشد، توانایی بیشتری برای انجام صحیح جراحی داردو می تواند نتیجه را به چزیکه مد نظر بیمار است نزدیک کند. معمولا در جراحی های زیبایی تنیجه قابل پیش بینی نیست و می تواند متفاوت باشد. با انتخاب صحیح جراح مناسب عوارض جراحی را کاسته و نتیجه مطلوب از عمل بگیرید.

از جمله وظایف بهترین جراح پروتز سینه، این می باشد که در خصوص تمامی موارد و مراحل جراحی پروتز سینه با بیمار خود صحبت کرده و از انتظارات بیمار خود با خبر باشد. همچنین باید قبل از انجام جراحی پروتز سینه تمامی اطلاعات و سوابق پزشکی بیمار را داشته باشد تا در صورتی که فرد به بیماری فعالی مبتلاست و یا داروی خاصی را مصرف می نماید، بتواند در نحوه انجام جراحی تصمیم بگیرد.

همچنین یک جراح پروتز سینه خوب، در جلسات مشاوره باید تمامی اقدامات قبل از جراحی پروتز سینه و مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه و همچنین عوارض احتمالی جانبی را در اختیار فرد بگذارد.

دکتر-مریم-شریفی
دکتر-مریم-شریفی

جراحی پروتز سینه

از جمله مهمترین مواردی که باید قبل از انجام جراحی پروتزسینه باید مد نظر داشت، انتخاب بهترین جراح پروتز سینه است.  یک جراح پروتز سینه باید دارای مهارت و تجربه در انجام جراحی پروتز سینه داشته باشد. به طبع آن نیز باید دارای نمونه کار در خصوص جراحی پروتز سینه را به بیمار ارائه دهد. تا بیمار بتواند در خصوص انجام جراحی با اطمینان خاطر به جراحی پروتز سینه رضایت دهد.

به گفته دکتر شریفی یک جراح پروتز سینه با داشتن مهارت و تجربه می تواند با استفاده از روش های مختلف و به روز دنیا، نتیجه جراحی پروتز سینه را بهبود ببخشد.

قبل از انجام جراحی پروتز سینه، توسط دکتر مریم شریفی، تمامی معاینه ها و بررسی های مورد نیاز توسط جراح انجام می شود. همچنین تمامی سوالات مورد نیاز قبل از جراحی از بیمار پرسیده می شود. بیمار باید تمامی به سوالات باید با دقت کافی پاسخ دهد.

برای انجام جراحی پروتز سینه، جراح پروتز سینه از روش ها، برش ها و پروتز های مختلف برای انجام جراحی استفاده می نماید. انتخاب نحوه انجام جراحی بر عده جراح سینه می باشد. با این حال تمامی مراحل جراحی توسط دکتر شریفی برای آگاهی بیمار از مراحل و نتایج آن نیز در اختیار بیمار خواهد گرفت. جراحی لیفت سینه نیز جمله جراحی های پرطرفدار است. برای اطلاعات بیشتر در این مورد مطلب لیفت سینه را بخوانید.


در ادامه می توانید ویدئو های تجربه جراحی پروتز سینه توسط دکتر مریم شریفی را مشاهده نمایید.


انواع پروتز سینه

پروتز سینه در دو نوع سیلیکونی و آب نمکی وجود دارد که توسط دکتر شریفی، با توجه به بررسی های انجام شده و میزان مورد نیاز برای انجام پروتز از بین این دو نوع پروتز بهترین را انتخاب می نماید. در افراد دارای بافت سینه کوچک و یا قفسه سینه کوچک نباید از پروتز های با سایز بزرگ استفاده کرد.پروتز هایی که برای جراحی سینه استفاده می شوند از نظر مواد تشکیل دهنده و فرم پروتز ها با هم تفاوت هایی دارند. از نظر جنس پروتز ها در دو دسته سلیکونی و آبنمکی تقسیم بندی می شوند.

پروتز های سلیکونی لمس طبیعی تری داشته و طول عمر و ماندگاری بیشتری نیز خواهند داشت. این پروتز ها را می توان تا مدت 10 تا 15 سال بسته به نوع و کیفیت پروتز در بدن داشت و بعد از آن نیاز به تعویض و ترمیم دارد. این پروتز ها با وجود همه مزایا و ویژگی های مثبتی که دارند هزینه بالاتری داشته و از نوع دیگر پروتز ها قیمت بیشتری دارند.

پروتز های آب نمکی پروتز های امن تری شناخته می شوند. این پروتز ها گرچه پوسته بسیار مقاوم و مستحکمی دارند اما در صورت پاره شدن پوسته و پخش شدن مایع در فضای سینه مشکلی ایجاد نمی کنند. این پروتز ها گرچه از نظر لمس کاملا طبیعی به نظر نمی رسند اما از نظر قیمت به صره تر بوده و هزینه پایین تری دارند.

انواع پروتز سینه از نظر شکل

پروتز سینه گرد
پروتز سینه اشکی

جراحی پروتز سینه

قبل از اینکه برای جراحی پروتز سینه اقدام کنید نیاز است که دلیل اصلی انجام جراحی را بدانید. بسیاری از افراد توقعات غیر واقعی از جراحی دارند که نیاز است درباره تصمیم خود فکر کنند. درباره اینکه ایا این جراحی برای شما مناسب است یا خیر با پزشک خود مشورت کنید. برای مطالعه کامل تر درباره جراحی پروتز سینه می توانید مقاله جداگانه ای که درباره پروتز سینه نگارش شده است را بخوانید.

مشاهده اینستاگرام دکتر شریفی

انتخاب جراح پروتز سینه

اگر قصد انجام این جراحی را دارید شاید بین چندین دکتر شک داشته باشید و نتوانید پزشک مناسب خود را انتخاب کنید. در این صورت می توانید به پزشکان مختلفی مراجعه کرده و نمونه کارهای آن ها را مشاهده کنید. برای این منظور می توانید به مطب ها یا کلینیک ها مراجعه کنید.

در این قسمت می توانید پاسخ سوالات خود را در ویدئو های دکتر مریم شریفی مشاهده نمایید.

حتماً جواز پزشکی دکتر مورد نظر خود را ببینید. آن ها باید جواز کار و جراحی داشته باشند. از پزشک خود سوالات زیر را بپرسید:

 • درباره تجارب و گواهی های پزشکی وی
 • تعداد جراحی های پروتز سینه که پزشک انجام داده است.
 • تعداد جراحی هایی که فرد انجام داده است و پیچیدگی هایی رخ داده است.
 • در مورد نوع و برند پروتز و سازنده ایمپلنتی که پزشک استفاده می کنند و دلیل استفاده از آن
 • در مورد تکنیک های جراحی مورد استفاده برای جاگذاری پروتز ها
 • نتایجی که انتظار دارید.
 • مراقبت های بعد از جراحی پروتز سینه که باید بیمار قبل از جراحی بداند.
 • نرخ رضایت بیماران از جراحی
 • صحبت درباره گزینه های دیگر جراحی

چطور بهترین جراح پروتز سینه را پیدا کنیم؟

برای یافتن بهترین جراح پروتز سینه لازم است مدتی را صرف پرس و جو درباره بهترین جراح کنیم. برای این کار می توان به شبکه های اجتماعی و فضای مجازی مراجعه و رده و درباره بهترین جراح وتجربه های جراحی پروتز سینه پرس وجو کرد. و اطلاعاتی را به دست آورد.

اما جست و جو برای بهترین جراح پروتز سینه به این جا ختم نمی شود و به پرس و جو های بیشتری نیاز دارد. برای نتخاب بهترین جراح پروتز سینه لازم است بعد از آشنایی با چند جراح که محبوبیت بیشتری دارند و از طرف تعداد  زیادی معرفی شدند،  از بیماران این جراحان پرس و جو شود. برای این کار می توانید در کامنت ها و از بیماران جراح درباره جراحی و تجربه ایشان از جراحی پروتز سینه سوال کنید این گونه هم با نحوه جراحی و ملازمات آن و هم با مهارت جراح در انجام جراحی آشنا می شوید.

یکی از ویژگی های یک جراح خوب و به روز کانال های ارتباطی فعال و گسترده است که از طریق آن به بیماران خود اطلاع رسانی نماید. در نرم افزا ها و اطلاع رسان های اجتماعی مختلفی می توانید اطلاعات بهترین جراحان را بیابید. به این منظور می توانید سایت پزشک را بررسی کرده و مقالات مرتبط را مطالعه نمایید.

پیج اینستاگرام جراحان بستر مناسبی برای اشتراک گذاری نمونه کار های جراحان هستند. اما به دلالی مشخصی این پیج ها معمولا پرایوت بوده و برای مشاهده نمونه کار های جراح لازم است تا پیج را فالو کنید و منتظر تایید شدن بمانید. وجود نمونه کار های متعدد و رضایت بیماران نشان دهنده عملکرد خوب جراح در این جراحی است. توصیه میکنیم برای مشاهده نمونه کار های پروتز سینه دکتر شریفی پیج اینستاگرام ایشان را دنبال کنید.

گوگل مپ نیز یکی از ابزار های موثر در این زمینه است که امروه توسعه زیادی یافته است و بیشتر کسب و کار ها دارای گوگل مپ فعال و به روز هستند. پزشکان و جراحان نیز در این زمینه فعال بوده و بیماران می توانند از طریق گوگل مپ آدرس و شماره تماس جراح مد نظر خود را بیابند. علاوه بر آدرس و شماره تماس اطلاعات خوب دیگری نیز گوگل مپ یافت می شود. وبسایت پزشک و ریت و نظر مخاطبان بیماران چراح در گوگل مپ نیز نشان دهنده کیفیت کار چراح است. البته نباید هیچ گاه به چند کامنت مثبت یا منفی محدود اعتماد کرد چرا که همه مردم در نظر دهی صادق نیستند و ممکن است مسئله کوچکی را بزرگ جلوه دهند یا برعکس…

انتخاب نوع برند پروتز سینه

دو نوع پروتز سینه وجود دارد که از نوع سیلیکون یا آب و نمک است.

پروتزهای سیلیکونی متداول ترین نوع مورد استفاده در کشور انگلیس است. این پروتز ها کمتر پیش می آید که چروک شوند و طبیعی تر به نظر می رسند. ولی می توانند در بافت سینه گسترده شوند و باعث ایجاد توده گردند.

احتمال پاره شدن، تخریب و چروک پروتزهای آب و نمکی بیشتر است. اگر این پروتز ها تخریب شوند، آب و نمک به آرامی در بدن جذب می شوند.

لازم است که در مورد مزایا و معایت این پروتز ها با جراح خود مشورت کنید و همین طور درباره سایز و شکل مناسب با فرم بدنی فرد با پزشک مشورت شود. این پروتز ها در پشت سینه و عضله سینه قرار می گیرند.

جراحی لیپوماتیک به منظور تخلیه چربی ها بدن انجام میشود . درمقاله لیپوماتیک بیشتر بخوانید.

ویس رضایتمندی بیماران از جراحی پروتز سینه توسط دکتر مریم شریفی

پاره شدن پروتز سینه

ماندگاری پروتز سینه

پروتز های سینه که امروز مورد استفاده قرار می گیرند می توانند به صورت طولانی مدت استفاده شوند. این پروتز ها مشکلی برای فرد ایجاد نمی کنند که نیاز به تعویض داشته باشند. ولی در گذشته پروتز ها تاریخ انقضا داشتند و بعد از مدت زمان مشخصی باید تخلیه و تعویض می شدند.

برخی زنان ممکن است که بعد از 10 سال نیاز به جراحی داشته باشند و این مورد به دلیل ایجاد مشکلی مربوط به پروتز است که نیاز به تعویض آن را ایجاد می کند. 


چه افرادی به پروتز سینه نیاز دارند؟

ابتدا باید بدانید که با وجود عدم محدودیت سنی برای این نوع از جراحی زیبایی اما بهتر است بعد از 22 سالگی به این منظور اقدام کنیم. اگرچه پروتز در عمل شیر دادن اختلال و تغییری ایجاد نمی کند ولی بازهم لازم است در اینباره با پزشک خود مشورت کنید. و اما افرادی که به پروتز سینه نیاز دارند:

خانم هایی که سینه های حجیم تری می خواهند

کسانی که سایز سینه آنها با سایز دیگر اندامهای بدنشان تناسب ندارد

زنانی که دچار کوچک شدن سینه به علت کاهش وزن، پیری و بارداری شده اند

وجود ناهنجاری مادرزادی در یک یا هر دو سینه

از دست دادن بخش کم یا بخش کامل سینه به خاطر سرطان سینه

افتادگی سینه به علت کاهش وزن شدید

شیوه انجام عمل پروتز سینه

این عمل در بیهوشی عمومی انجام شده و در حدود یک ساعت زمان می برد. زمان بستری آن موقت و بر مبنای شرایط بیمار است. بعد از یک هفته فرد می تواند به کارهای روزمره خود ادامه دهد. برای این جراحی معمولا از طریق برشهایی در چین زیر سینه، زیر بغل یا دور هاله سینه اقدام به جای دادن پروتز می کنند. توصیه می شود مقاله علت درد پستان را بخوانید.

ضروریات پیش از عمل

 • استفاده از داروهایی که موجب اختلال در منعقد شدن خون می شوند مثل داروی آسپرین را کنار بگذارید.
 • درباره داروهای مصرفی خود به جراح اطلاع دهید.
 • مصرف دخانیات و الکل را کنار بگذارید.
 • پیش از جراحی درباره بیماری هایی که دارید و دارو هایی که مصرف میکنید به جراح خود اطلاع دهید.

مراقبت های بعد از پروتز سینه

باتوجه به زمان بسیار کوتاه بستری بعد از عمل لازم است به نکات زیر توجه کنید.

 • دردهای اندکی در روزهای اول خواهیدداشت که طبیعی بوده و برای برطرف کردن آن از داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک زیبایی خود استفاده کنید.
 • پس از یک هفته می توانید زندگی معمول خود را از سر بگیرید. پس یک هفته اول را به خوبی استراحت کنید.
 • تا حدود یک ماه از ورزش کردن و فعالیت های شدید پرهیز کنید.
 • نوشیدن مایعات و آبمیوه های طبیعی در رژیم غذایی تان لازم است.
 • حتما باید از سوتین طبی تجویز شده استفاده کنید.
 • از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری کنید
 • از رانندگی تا موقعی که توانایی کامل در حرکت بازوها پیدا نکردید اجتناب کنید.

سوالات متداول

جراحی پروتز سینه می تواند به شکل شگفت آوری زیبایی و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. برای مشاوره و تعین هزینه جراحی می توانید از طریق واتس آپ با ما در ارتباط باشید و یا با شماره های مطب تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده نمونه کار های جراحی سینه می توانید پیج اینستاگرام دکتر شریفی را دنبال کنید. در انتها می توانید سوالات خود را از دکتر مریم شریفی متخصص و جراح پستان در بخش نظرات سایت بپرسید.

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی
دکتر مریم شریفی

متخصص و جراح پستان،سرطان و زیبایی، بورد تخصصی جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران، فارغ التحصیل دکترای عمومی از دانشگاه علوم پزشکی بابل فارغ التحصیل مقطع تخصصی جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دارای بورد تخصصی با رتبه برتر از دانشگاه تهران عضو پژوهشکده بیماریهای پستان دانشگاه علوم پزشکی تهران جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران عضو جامعه جراحان ایران در حال حاضر جراح دانشگاه علوم پزشکی تهران دوره فلوشیپی جراحی پستان عضو انجمن جراحان ایران فعال در مرکز و پژوهشکده بیماریهای پستان تهران عضو فعال پژوهشکده بیمارستان شریعتی تهران فعال در مرکز بیماریهای پستان جهاد دانشگاهی تهران گذراندن دوره های تکمیلی بیماری و جراحی های پستان

58 thoughts on “راهنمای انتخاب بهترین جراح پروتز سینه

 1. گیتی صدرالدینی - اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۴ ب٫ظ

  اگر کیست خوش خیم داشته باشیم میتونیم پروتز سینه انجام بدیم؟ مشکل ساز نمیشه در آینده؟

  پاسخ
  • drsharifi - شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ در ۷:۱۱ ق٫ظ

   با سلام و روز بخیر

   داشتن کیست مانع عمل جراحی پروتز نیست.

   پاسخ
 2. نعیمه - اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۶ ب٫ظ

  درباره انواع پروتز سینه لطفا مطلب بیشتری بزارید

  پاسخ
   • Mozhdeh.mansouri - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۴ ق٫ظ

    وقتتون بخیر دکتر،، دست مریزاد مطالب بسیار خوب و کارتون عالیه

    پاسخ
 3. مهناز - اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ در ۲:۰۰ ب٫ظ

  دکتر شما کدوم نوع پروتز سینه رو پیشنهاد میکنید؟ میشه بعد پروتز سینه شیردهی رو به راحتی انجام داد یا مشکل پیش میاد؟

  پاسخ
  • drsharifi - مهر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۲:۵۵ ب٫ظ

   سلام
   پروتز سینه منتور استفاده می شود و انجام جراحی پروتز سینه ارتباطی با شیردهی نخواهد داشت برای آگاهی بیشتر به صفحه پروتز سینه
   مراجعه نمایید.

   پاسخ
 4. هلیا - اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ در ۲:۰۱ ب٫ظ

  هزینه پروتز سینه چقدره دکتر و اگه بخواهیم پروتز رو با لیفت انجام بدیم امکانش هست و هزینه اش کمتر نمیشه تا اینکه بخواهیم جداگانه انجام بدیم؟

  پاسخ
  • drsharifi - مهر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۵:۱۴ ب٫ظ

   سلام
   هزینه را نمی تون قبل از معاینه تعیین کرد زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد.

   پاسخ
 5. مهدیه مرادی - اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ در ۲:۲۰ ب٫ظ

  سلام خانم دکتر. من سرطان پستان داشتم و یکی از سینه هام تخلیه شده. برای یک سینه هزینه پروتز چقدر میشه؟

  پاسخ
  • drsharifi - شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ در ۷:۱۷ ق٫ظ

   سلام و روز بخیر
   با این شماره تماس بفرمایید.
   09104120546

   پاسخ
 6. المیرا - اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ در ۳:۳۴ ب٫ظ

  سلام خانم دکتر . چند وقت بعد پروتزسینه میتونیم باردار بشیم ؟

  پاسخ
  • drsharifi - مهر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۵:۱۶ ب٫ظ

   سلام
   انجام جراحی پروتز سینه با بارداری ارتباطی نداشته می توان پس از جراحی باردار شد. جهت آگاهی در این مورد به صفحه جراحی پروتز سینه
   مراجعه نمایید.

   پاسخ
 7. زیبا - اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ در ۷:۵۱ ب٫ظ

  سلام چه مدت بعد از پروتز میشه شیردهی داشت و باردار شد ؟ هزینه جراحی چقدره ؟

  پاسخ
  • drsharifi - مهر ۱۵, ۱۳۹۹ در ۲:۵۲ ب٫ظ

   سلام
   انجام جراحی پروتز سینه ارتباطی با شیردهی ندارد و می توانید باردار شوید.
   هزینه براساس عوامل مختلف مشخص می شود لذا هزینه دقیق را می توان پس از معاینه مشخص نمود.

   پاسخ
 8. الهه - اسفند ۱۰, ۱۳۹۸ در ۱۰:۲۱ ب٫ظ

  من تعریف شما رو خیلی زیاد شنیدم، دختر خالم و دوستم پیش شما جراحی سینه انجام دادن و خیلی راضین، منم دوست دارم پروتزسینه انجام بدم، چه روزهایی مطب هستید؟

  پاسخ
  • drsharifi - شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۲۶ ق٫ظ

   سلام روزتون بخیر
   ساعت کاری مطب: روزهای زوج 16:00 الی 19:30

   پاسخ
 9. مینا صادقی - اسفند ۱۱, ۱۳۹۸ در ۳:۲۵ ق٫ظ

  سلام دکتر خسته نباشید چه زمانی میتونم مراجعه کنم برای معاینه؟

  پاسخ
  • drsharifi - شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ در ۵:۲۵ ق٫ظ

   ساعت کاری مطب: روزهای زوج 16:00 الی 19:30

   پاسخ
 10. سمیه - اسفند ۱۱, ۱۳۹۸ در ۲:۰۷ ب٫ظ

  دکتر کدام نوع پروتز سینه رو پیشنهاد میکنید؟ و اینکه بعد از عمل پروتز سینه تا چند وقت نمیتونیم ورزش سنگین انجام بدیم مثل بدنسازی؟

  پاسخ
  • drsharifi - شهریور ۱۶, ۱۳۹۹ در ۷:۱۳ ق٫ظ

   سلام و روز بخیر
   بعد از پروتز تا هشت هفته بهتره که ورزش سنگین اتجام نشه.بهترین برند منتور هست.

   پاسخ
  • زی زی - فروردین ۱۵, ۱۴۰۱ در ۱۰:۱۵ ق٫ظ

   شما خودتون کدوم مدل رو پیشنهاد میدید؟

   پاسخ
 11. zhrmsv - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۸:۵۰ ق٫ظ

  سلام خسته نباشید بعد از پروتز سینه شیردهی امکانپذیره؟؟

  پاسخ
 12. ندا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۹:۰۰ ق٫ظ

  هزینه پروتز سینه رو میفرمایید

  پاسخ
 13. ندا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۹:۰۴ ق٫ظ

  سلام لطفاهزینه پروتز سینه رو لطف میکنید

  پاسخ
 14. پریسا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۹:۱۰ ق٫ظ

  سینه های بزرگ رو هم کوچک میکنید با جراح انجام میدید یا با لیزر

  پاسخ
 15. عاطفه - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۹:۱۲ ق٫ظ

  هزینه پروتز حدودا چقدره و اینکه بعد جراحی چه مراقبت هایی نیازه؟

  پاسخ
 16. شمیم - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۹:۲۲ ق٫ظ

  پروتز سینه در شیردهی اختلالی ایجاد نمیکنه؟

  پاسخ
 17. ماندانا پرتو - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۹:۴۶ ق٫ظ

  سلام اگه عمل پروتز انجام دادیم اختلالی تو شیر دادن بوجود نمیاد؟

  پاسخ
 18. سارا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۹:۴۸ ق٫ظ

  بسیار مقاله جامع و مفیدی بود ممنون از توضیحات عالیتون

  پاسخ
 19. نیاز - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۳۰ ق٫ظ

  برای سینه های سایز خیلی کوچیک هم امکان پروتز هست؟

  پاسخ
 20. درسا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۳ ق٫ظ

  خانمی که ۳ماه از زایمانش گذشته میتونه پروتز انجام بده؟

  پاسخ
 21. دلارام - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۴۷ ق٫ظ

  سلام دکتر جان
  بنده خدمت شما پروتز کردم، سپاسگزارتونم، بسیار راضی هستم.

  پاسخ
 22. sham. si206 - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۵۵ ق٫ظ

  آیا پروتز سینه ضرری ندارد

  پاسخ
 23. Masi - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۰:۵۸ ق٫ظ

  سلام روزتون بخیر میخواستم بدونم چه مدت بعد از پروتز سبنه میشه شیر دهی داشت؟

  پاسخ
 24. سارا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۱:۰۱ ق٫ظ

  امکان پارگی پروتز سینه هست؟

  پاسخ
 25. zahra - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۱:۱۱ ق٫ظ

  خانم دکتر میشه آدرس مطبتون لطف کنید بگید

  پاسخ
 26. مصی - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۱:۲۴ ق٫ظ

  سلام روزتون بخیر هزینه پروتز سینه چقدره؟

  پاسخ
 27. مینا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۱:۳۶ ق٫ظ

  جراحی پروتز سینه چقدر زمان میبره؟

  پاسخ
 28. پریا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۱:۵۵ ق٫ظ

  برای ماموگرافی سینه های سرطانی، پروتز اشکال نداره؟

  پاسخ
 29. مژگان وفا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۲۵ ب٫ظ

  ,سلام وخسته نباشید خدمت دکتر عزیزوتشکر از ارائه این مقاله بسیار مفید با توضیحات واطلاع رسانی خوب….دکتر عزیز کسانی که سینه بزرگ دارند وفصد کوچک کردن اون رو دارند آیا به پروتز احتیاج دارند

  پاسخ
 30. هانیه - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱۲:۳۹ ب٫ظ

  هزینه لیف رو میفرمایید؟

  پاسخ
 31. s. rahimnejat - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱:۰۲ ب٫ظ

  دکتر عزیز کسی که پروتز سینه انجام میده بعد چه مدتی میتونه به فرزندش شیر بده

  پاسخ
 32. ملیحه - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۱:۳۰ ب٫ظ

  مرسی از توضیحاتتون آیا کسانی که پروتز می‌گذارند در سفر های که با هواپیما انجام میشه ترکیدگی وجود داره

  پاسخ
 33. اعظم - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۲:۱۶ ب٫ظ

  چه مدت بعد از تخلیه سینه میشه پروتز گذاشت؟

  پاسخ
 34. مژده - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۲:۲۸ ب٫ظ

  عوارض و مراقبت‌های بعد از عمل جراحی چیه،هزینه رو بفرمایید

  پاسخ
 35. Secret - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۵:۰۸ ب٫ظ

  روی عضله چه فرقی با زیر عضله داره؟

  پاسخ
 36. سارا - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۵:۲۳ ب٫ظ

  برند های مختلف پروتز چقدر تفاوت قیمت دارن؟

  پاسخ
 37. فرنوش - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۷:۰۵ ب٫ظ

  خانم دکتر احتمال عفونت بعد از پروتز هم هست؟

  پاسخ
 38. سمیه سپاسه - فروردین ۱۴, ۱۴۰۱ در ۷:۲۱ ب٫ظ

  وقت بخیراگه فشار زیاد بیا روی پروتز امکان ترکیدن هست ؟؟؟ وخطر ساز میشه ؟؟؟

  پاسخ
 39. یاسمن - فروردین ۱۵, ۱۴۰۱ در ۸:۳۶ ق٫ظ

  خیلی توضیحاتتون عالی بود ممنون

  پاسخ
 40. حنا - فروردین ۱۵, ۱۴۰۱ در ۹:۱۷ ق٫ظ

  دکتر هزینه لیفت چقدر هست؟

  پاسخ
 41. یلدا - فروردین ۱۵, ۱۴۰۱ در ۹:۳۲ ق٫ظ

  امکان اینکه سینه رو لیفت کنیم و سایزشو کوچک هست؟

  پاسخ
 42. ستاره - فروردین ۱۵, ۱۴۰۱ در ۹:۳۵ ق٫ظ

  بعد از عمل پروتز سینه تا چند وقت نمیتونیم عمل سنگین مثل بدنسازی انجام بدیم؟

  پاسخ
 43. پگاه منصوری - فروردین ۱۵, ۱۴۰۱ در ۴:۲۱ ب٫ظ

  مطلبی بسیار مفید برای پروتز سینه بود.کارتون عالیه

  پاسخ
 44. الهه منصوری - فروردین ۱۵, ۱۴۰۱ در ۴:۴۶ ب٫ظ

  عالی بود ممنون

  پاسخ
 45. لیلا - فروردین ۱۵, ۱۴۰۱ در ۷:۵۳ ب٫ظ

  افرادی که سینه هتی خود را کامل برداشته اند هم میتوانند پروتز انجام دهند؟

  پاسخ
 46. مریم حصاری - فروردین ۱۵, ۱۴۰۱ در ۸:۳۱ ب٫ظ

  خیلی مفید بود توضیحات و کاملا با خواندن کامل توضیحات سوالات در مورد پروتز سینه جوابگو هست

  پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۱۷ دقیقه